oferta

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na swój pierwszy trening.

 

Najmłodsza grupa SKRZATY (rocznik 2017 i młodsi) to wspaniała zabawa rodziców i dzieci po której piłka nożna stanie się Waszą przygodą życia.

 

Grupa ŻAKI (rocznik 2016-2015) to prawdziwa przygoda z dryblingiem, zwodami i pojedynkami po których Twoje dziecko nie będzie miało sobie równych nie tylko na lokalnym podwórku ale również w turniejach z innymi akademiami.

 

Grupa ORLIKI (rocznik 2014-2013) to rywalizacja na najwyższym poziomie z klubami i akademiami z całego województwa. Na treningach Twoje dziecko nauczy się kolejnych zwodów, dryblingu i perfekcyjnego wykończenia akcji a w rozmaitych grach treningowych wykorzysta to w inteligentny sposób.

 

Grupa MŁODZIKI (rocznik 2012-2010) to grupa objęta certyfikacją PZPN (Zielona Gwiazdka). Drużyna rywalizuje w Terytorialnej Lidze Młodzika, zawodnicy czują tu prawdziwą rywalizację ligową, nadal uczą się techniki i podejmowania decyzji.

Wszystkie treningi w zależności od warunków atmosferycznych odbywają się na Stadionie Miejskim, Hali Sportowej lub boisku „ORLIK” przy ul. Zamkowej.

 

Nasz sprzęt treningowy jest bezpieczny i dostosowany do wieku dziecka. Trenerzy prowadzący posiadają dyplomy i licencje UEFA.

 

 

NABÓR TRWA PRZEZ CAŁY ROK !!!

 

cennik

Darowizna na rzecz klubu Olimpia Lewin Brzeski w grupie SKRZATY, ŻAKI i ORLIKI 100,00 / miesiąc
Darowizna na rzecz klubu Olimpia Lewin Brzeski w grupie MŁODZIK 50,00 / miesiąc
skontaktuj się z nami Zapisy

trenerzy

 • Grzegorz Krzyżanowski

  Licencja UEFA "A" nr 2111

 • Rafał Tomaszewski

  Trener z licencją UEFA "A" nr 2390

 • Aleksandra Gatak

  Licencja UEFA ''C'' nr 30359

 • Bartek Niemiec

  Licencja UEFA ''C'' nr 35009

 • Wojciech Gardziej

  Licencja UEFA ''C'' nr 37345

 • więcej